نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: راه اندازی استارت آپ مارکت اندروید

1 بار تشکر شده در 1 پست

Question راه اندازی استارت آپ مارکت اندروید

با سلام و درود خدمت همه دوستان.
    من میخوام یه مارکت اندروید مثل ایران اپس بازار مایکت و .... راه اندازی کنم و یه مدتی هست دارم در موردش تحقیق میکنم. میخواستم بدونم کسی در این موارد اطلاعاتی داره که بتونه بهم کمک کنه که چه کارهایی باید انجام بدم و اینکه چه جور تیمی باید پیدا کنم و سرمایه و هزینه راه اندازی تا به بهره برداری برسه چقدر نیاز داره. برای مدیریت چنین پروژه ای باید چه دانش هایی در مورد اندروید داشته باشیم؟ و اینکه سود دهی چقدر داره؟ کلا هرچیزی هر کسی می دونه اطلاعات بده ممنون میشم. یه طرح توجیهی میخوام در مورد این کار و آیا کسی هست که باهام همکاری کنه؟ من در اصفهان هستم. کسانی که توانایی حضور در یک تیم دارن با من در تلگرام در تماس باشن.
    @taherimohsen69
    و یه اکانت دیگه @Mt_Hz69
    ممنونم. در ضمن بعد از اتمام پروژه اگه به موفقیت برسه چه اقداماتی باید انجام داد تا افراد و توسعه دهنده ها رو جذب کنه.

37 بار تشکر شده در 20 پست
    چون به قول معروف دست زیاد شده و سایتهای معروف زیادی تو این حوزه دارند کار می کنند، ورود بهت احتیاج به سرمایه گذاری خیلی زیادی داره
    شروع کار با زیر 50-60 تومن صرفه اقتصادی نخواهد داشت و با سرمایه گذاری کم سایت شما به همه خوبی هاش میشه جزو انبوه سایت های وب که بازدیدکننده کمی خواهد داشت و چند سال بعد پشیمانه بستن سایت

20 بار تشکر شده در 18 پست
    برای طراحی اپ حداقل 10 تومن هزینه میخوام کمشو گفتم

Padidegan آواتار ها
    68 بار تشکر شده در 46 پست
    درود و وقت بخیر
    1- جهت جذب هم تیمی و افراد کاربلد می تونید از پونشیا استفاده کنید ...
    2- در رابطه با سود دهی 30 به 70 هست تقریبا ... البته طبق برسی و تحقیقات بنده تعداد خرید ها با واریزی ها هماهنگ نیست کلا
    3- جهت تضمین موفقیت بعد از راه اندازی ، باید یک شیوه بازاریابی خاص برای کسب و کار خودتون طراحی کنید ! ( مهمتر از همه چیزه ) - متفات باشین تا دیده بشین .
    4- جهت افزایش موفقیت و پیشروی از رقبا ایده ها و امکانات جدید باید به سیستم ایجاد کنید ...
    5- خدمت بیشتر به کاربر = سود بیشتر ! هر چقدر خدمات ، محصولات شما به نفع کاربر باشه سود دهی کسب و کارتونم قطعا بیشتر خواهد شد .
    6- قبل از شروع استارتاپ یک طرح توجیهی آماده کنید چون اینجوری راحت تر می تونید پروژتون رو راه اندازی کنید .
    7- شروعتون باید سریع و کوچک باشه .
    8- برید مشکلات سایت مشابه رو برسی کنید و عیب یابی کنید ، با راهکار های مناسب و جذاب این مشکلات رو تو استارتاپی که قصد راه اندازی دارید تصحیح کنید .
    9- در کل باید کاری کنید که کاربر علاوه بر اینکه از خدمات شما استفاده می کنه مجددا تو کسب و کار شما سرمایه گذاری کنه !!!
    10- اولین امتیازی که شمارو نسب به رقبا جلو می اندازه ، ایجاد تفاوت و تمایز در محصول و یا نوع معرفی اون محصول است .
    و 100 ها نکته های مختلف که حتما باید بهش اهمیت بدین ...
    موفق و سربلند باشید
    >>>>>>>>>>>نگرانی هرگز از گرفتاری فردای تو نمی کاهد فقط شادی امروزت را از بین میبرد <<<<<<<<<<آموزش راه اندازی کسب و کار

5. کاربر زیر به خاطر این پست از Padidegan تشکر کرده است :

24 بار تشکر شده در 23 پست
    بدون سرمایه جلو نرید چون با این شرایط و حجم انبوه سایت احتمال موفقیت کمه در ضمن به فکر شکست هم باشید و اگه سرمایه تون ار دست بره چی براتون می مونه
    ویرایش توسط amirob : 2017-01-01 در ساعت 19:34

7. کاربر زیر به خاطر این پست از amirob تشکر کرده است :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Padidegan نمایش پست ها
    درود و وقت بخیر
    1- جهت جذب هم تیمی و افراد کاربلد می تونید از پونشیا استفاده کنید ...
    2- در رابطه با سود دهی 30 به 70 هست تقریبا ... البته طبق برسی و تحقیقات بنده تعداد خرید ها با واریزی ها هماهنگ نیست کلا
    3- جهت تضمین موفقیت بعد از راه اندازی ، باید یک شیوه بازاریابی خاص برای کسب و کار خودتون طراحی کنید ! ( مهمتر از همه چیزه ) - متفات باشین تا دیده بشین .
    4- جهت افزایش موفقیت و پیشروی از رقبا ایده ها و امکانات جدید باید به سیستم ایجاد کنید ...
    5- خدمت بیشتر به کاربر = سود بیشتر ! هر چقدر خدمات ، محصولات شما به نفع کاربر باشه سود دهی کسب و کارتونم قطعا بیشتر خواهد شد .
    6- قبل از شروع استارتاپ یک طرح توجیهی آماده کنید چون اینجوری راحت تر می تونید پروژتون رو راه اندازی کنید .
    7- شروعتون باید سریع و کوچک باشه .
    8- برید مشکلات سایت مشابه رو برسی کنید و عیب یابی کنید ، با راهکار های مناسب و جذاب این مشکلات رو تو استارتاپی که قصد راه اندازی دارید تصحیح کنید .
    9- در کل باید کاری کنید که کاربر علاوه بر اینکه از خدمات شما استفاده می کنه مجددا تو کسب و کار شما سرمایه گذاری کنه !!!
    10- اولین امتیازی که شمارو نسب به رقبا جلو می اندازه ، ایجاد تفاوت و تمایز در محصول و یا نوع معرفی اون محصول است .
    و 100 ها نکته های مختلف که حتما باید بهش اهمیت بدین ...
    موفق و سربلند باشید
    ممنون از توضیحات کامل تون. اگر در همین موارد اطلاعاتی دارین آیدی تلگرام خودتون رو پخ کنید.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط amirob نمایش پست ها
    بدون سرمایه جلو نرید چون با این شرایط و حجم انبوه سایت احتمال موفقیت کمه در ضمن به فکر شکست هم باشید و اگه سرمایه تون ار دست بره چی براتون می مونه
    یه فکرهایی براش دارم بخاطر همین اول کار نمی تونیم مثل مارکت ها قدرتمند دیگه ظاهر بشیم و طبق گفته دوستمون باید بازاریابی و شروع کوچ و سریع داشته باشیم.

1 بار تشکر شده در 1 پست
    دوستان برای تبادل نظر بیشتر به این تاپیک مراجعه کنید ممنون
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=98425

کلمات کلیدی این موضوع