صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 93

موضوع: محکومیت متهم فعال در شاپکیپر و کارمند سابق شرکت هموار

moozmar آواتار ها
    امتیاز کاربری
    5072 امتیاز
    89 بار تشکر شده در 53 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kohsari نمایش پست ها
    ایشون برج یک 95 محکوم شده اند
    لطفا پیام های خصوصی را چک فرمایید

با تشکر
    البته اگر به امضایی که زیر پستهاشه دقت بفرمایید میبینید هنوز یکی از خدماتش همین اسکریپت c.o.d هست
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

mdark آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1266 امتیاز
    4,690 بار تشکر شده در 2,087 پست
    از اونجایی که آقای نوروزی از دوستان قدیمی هستن و تا اونجایی که ما خبر داریم ، سیستمی که شهرام نوروزی از برنامه نویس تحویل گرفت ، سیستمی کاملا پر نقص ، اشتباه و ایرادات زیاد ، کارکرد غلط و باگ های فراوان بود ، طوری که بعد از بالا اومدن و تست کردن اصلا نمیشد باهاش کار کرد و هیچ ارزشی نداشت
    ایشون هم بعد از قطع همکاری با برنامه نویس مورد نظر ، یه برنامه نویس خبره دیگه استخدام کردن و کلا سیستم رو متحول کردن ، جوری که از امکانات و حساب و کتاب و ثبت سفارش و .. چیزی به جز یه سری موارد ساده از سیستم اول باقی نموند و سیستم جدیدشون امکاناتی اضافه کردن که برخی سیستم ها اصلا ندارن . به نظر من به ایشون نمیشه گفت دارن از سورس هموار استفاده میکنن ، چون اینقدر توش تغییر ایجاد شده که سورس اولیه ارزشی در برابر سیستم فعلی نداشته باشه ..
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    کاسپین دکور ، فروش عمده شلف های تزیینی با قیمت مناسب - تلگرام : @caspiandecor_ir

3. کاربران زیر به خاطر این پست از mdark تشکر کرده اند :

hadi22 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    6861 امتیاز
    66 بار تشکر شده در 27 پست
    عجب!!!!!!!!!!

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

امتیاز کاربری
    138 امتیاز
    24 بار تشکر شده در 17 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdark نمایش پست ها
    از اونجایی که آقای نوروزی از دوستان قدیمی هستن و تا اونجایی که ما خبر داریم ، سیستمی که شهرام نوروزی از برنامه نویس تحویل گرفت ، سیستمی کاملا پر نقص ، اشتباه و ایرادات زیاد ، کارکرد غلط و باگ های فراوان بود ، طوری که بعد از بالا اومدن و تست کردن اصلا نمیشد باهاش کار کرد و هیچ ارزشی نداشت
    ایشون هم بعد از قطع همکاری با برنامه نویس مورد نظر ، یه برنامه نویس خبره دیگه استخدام کردن و کلا سیستم رو متحول کردن ، جوری که از امکانات و حساب و کتاب و ثبت سفارش و .. چیزی به جز یه سری موارد ساده از سیستم اول باقی نموند و سیستم جدیدشون امکاناتی اضافه کردن که برخی سیستم ها اصلا ندارن . به نظر من به ایشون نمیشه گفت دارن از سورس هموار استفاده میکنن ، چون اینقدر توش تغییر ایجاد شده که سورس اولیه ارزشی در برابر سیستم فعلی نداشته باشه ..

سلام

جناب همه سورس های فروش رفته کارشناسی شده گزارش 500 صفحه ای در پرونده موجود هست .

در ضمن همین اندک آثار ادعایی هم سرقت محسوب می شود . و کارهای انجام شده و تغیرات بروی سورس سرقتی ، رد گم کنی محسوب می شود .

به آقای نوروزی اول کار اطلاع دادیم . ایشون کل زحمت و هزینه ما رو با پرداخت اندک مبلغی به صورت غیر شرعی و حرام صاحب شدند . خیلی جالب هست در زیر همین پست هم دوباره تشکر ثبت می کنند .
    تشکر از چی ؟
    یکی سرقت کرده فروخته تشویقش می کنید ؟
    یکی آثار برنامه ما رو سعی کرده از بین ببره تشکر داره ؟
    یکی از زحمت ما پول حرام درمیاره تشکر می کنید ؟

سورسی که ما میلیون ها تومان هزینه کردیم سال ها برای داکیومنت نویسی وقت گذاشتیم و یک سال تمام رفت آمد ما به پست طول کشیده یکی با حماقت تمام فروخته تشویق داره ؟

همون برنامه رو ما هم استفاده کردیم . هیج یراد اساسی نداشت . حالا گیریم ایراد هم داشته دلیل میشه یکی مفت و سرقتی خرید ازش در شاپکیپر حمایت کنیم ؟

در کل ما راضی نیستیم

به نظر من به ایشون نمیشه گفت دارن از سورس هموار استفاده میکنن

بجای این حرف ها و قضاوت غیر قانونی به دوست نزدیکتون سفارش کنید از این نرم افزار سرقتی استفاده نکنند . کار غیر قانونی ایشان رو توجیه نکنید . لطفا
    ویرایش توسط kohsari : 2017-01-08 در ساعت 10:31

6. کاربران زیر به خاطر این پست از kohsari تشکر کرده اند :

علایی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1964 امتیاز
    1,349 بار تشکر شده در 814 پست
    سلام

جناب همه سورس های فروش رفته کارشناسی شده گزارش 500 صفحه ای در پرونده موجود هست .

در ضمن همین اندک آثار ادعایی هم سرقت محسوب می شود . و کارهای انجام شده و تغیرات بروی سورس سرقتی ، رد گم کنی محسوب می شود .

به آقای نوروزی اول کار اطلاع دادیم . ایشون کل زحمت و هزینه ما رو با پرداخت اندک مبلغی به صورت غیر شرعی و حرام صاحب شدند . خیلی جالب هست در زیر همین پست هم دوباره تشکر ثبت می کنند .
    تشکر از چی ؟
    یکی سرقت کرده فروخته تشویقش می کنید ؟
    یکی آثار برنامه ما رو سعی کرده از بین ببره تشکر داره ؟
    یکی از زحمت ما پول حرام درمیاره تشکر می کنید ؟

سورسی که ما میلیون ها تومان هزینه کردیم سال ها برای داکیومنت نویسی وقت گذاشتیم و یک سال تمام رفت آمد ما به پست طول کشیده یکی با حماقت تمام فروخته تشویق داره ؟

همون برنامه رو ما هم استفاده کردیم . هیج یراد اساسی نداشت . حالا گیریم ایراد هم داشته دلیل میشه یکی مفت و سرقتی خرید ازش در شاپکیپر حمایت کنیم ؟

در کل ما راضی نیستیم

به نظر من به ایشون نمیشه گفت دارن از سورس هموار استفاده میکنن

بجای این حرف ها و قضاوت غیر قانونی به دوست نزدیکتون سفارش کنید از این نرم افزار سرقتی استفاده نکنند . کار غیر قانونی ایشان رو توجیه نکنید . لطفا
    بنده بنا به دلایلی اینجا ننوشتم ولی در تاپیک قبلی فروشم نوشتم ولی باز می نویسم که دوستان یک طرفه قضاوت نکنند
    بدانید که این حق بنده هست که ضایع شده

جناب یوسف ملکی کوهسالار
    این نظر کارشناسی که میگی ، دقیقا کدوم سایتا کارشناسی شده
    مگه غیر اینه که file.ir و elikan.ir کارشناسی شده؟ که البته file.ir را هم بنده کار کردم خودت هم اینو می دونی (البته میدونم اینجا منکر میشی)
    اگر اینطور نیست (نظر کارشناسی مد نظرمه) ممنون میشم برای بنده بفرستید چون بنده چیزی غیر اینها در پرونده ندیدم

در ضمن با استناد به کدام نظر کارشناسی میگی اسکریپت همکاری در فروش فایل بنده و دیگر کارهای بنده متعلق به شماست
    اینکه سر پرونده قبلی (به اشتباه) محکوم شدم دلیل نمیشه شما همه چیزو زیر سئوال ببرید یعنی بنده هیچ حالیم نیست و کدنویسی بلد نیستم و نشستم و فقط اسکریپت شما را ورداشتم به همه فروختم آقاجان بنده مهندس کامیپوتر هستم که الانم در هنرستان ها برنامه نویسی تدریس می کنم و تساط زیادی به کدنویسی دارم چرا باید اسکریپت کسی رو بدزدم و بفروشم وقتی که خودم می تونم کدنویسی کنم و اسکریپت بسازم چه نیازی دارم که برای خودم شر درست کنم

خودت هم میدونی برای اینکه این ها(سایت های مشتریام) بررسی بشه باید شکایت جدیدی صورت بگیره و اگر کارشناسی هم بشه چیزی از توش در نمیاد چون واقعا کار جدیدی صورت گرفته

بنده اسکریپت های بعدی را با توجه به اینکه حساسیت ایجاد نشه و مشکلی پیش نیاد از نو کدنویسی و برنامه نویسی کردم
    ممنون میشم بیشتر توضیح بدی که چطور ثابت می کنی اینها مال شماست

یک مورد دیگه تمام ایمیل های شما موجوده که داکیومنت دادی و یک مورد داکیومنت ایمیل کردم که فقط در یک ماه چه کدنویسی انجام دادم و اونم در نیمه اول سال 91 ، نکنه میخوای این رو هم منکر بشی اگر منکر هستی میخوای بنده یک سری مستندات و مدارک رو اینجا قرار بدم تا همه از قضیه مطلع بشوند

اسکریپت هموار 10 درصد اون مبلغی که به نظرخواهی شما در پرونده درج شده قیمتشه و هیچ نظری از ما در پرونده در این مورد قرار نگرفته و از ما نظرخواهی نشده
    یعنی شما الکی میزدی 10 میلیارد همون در پرونده قرار می گرفت واقعا نمیدونستم همه چیز اینطور الکیه
    بنده نباید سورس file.ir را به شما میدادم که شما ازش علیه من استفاده کنی

یک موردی رو اشاره کنم اگر شما اینجا و یا دادگاه دروغ گفتی ولی در برابر محکمه الهی نمیتونی دروغ بگی منتظر چوب خدا باش

اینکه شما مشکل مالی پیدا کردی واقعا من مقصرم واقعا اینطور فکر می کنی اینکه سر کار مسکن مهر ورشکسته شدی باید من جوابگو باشم اینکه شریک کاریت بهت نارو زد و یا اینکه دولت به تعهداتش در قبال شما عمل نکرد باید من جوابگو باشم
    میخوای جاخالی مالیت رو با زمین زدن من جبران کنی که البته بنده چیز خاصی ندارم ازم بگیری بیخودی خودتو خسته کردی

شما سر کار file.ir به بنده پول ندادید و طبیعیه که نباید کار رو تمام می کردم و واقعا هم خیلی ملاحظه شما رو کرده بودم اگر پول میدادی همون 3 سال پیش تکمیلش می کردم
    اینکه فکر می کنی همکاری در فروشای فایل دارند پول پارو می کنند در اشتباهی ، شما میخواستی جاخالی مالیت رو با file.ir پر کنی که نمی شد و واقعا هم نمی شد چون آمار بازار دستمه میگم
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] سیستم همکاری در فروش - سیستم COD

امتیاز کاربری
    138 امتیاز
    ّهر چی شما نوشتی ( روی سورس هموار ) به اسم فایل در این دامین موجود هست .
    Xpart.ir

یوزر و پسورد میدم کاربران شاپکیپر بررسی کنند .

مقایسه همه با سورس هموار صورت گرفته . منبع همه این سایت ها سورس هموار هست . 1000 سال هم تغییر بدی قبلا بررسی شده . رای دادگاه خودت بزار سیاهه بقیه سایت ها هم که در رای اشاره شده بزار اینجا

الان سرویس جدید روی File.ir را دو نفر حدود 14 ماه کار کرده اند . هنوز هم دارن کار می کنند . قرارداد ها و حقوق های پرداخت شده موجود هست . خیلی پرو بازی در بیاری همینجا خودشون توضیح می دند .
    شما روی سورس هموار پول گرفتی کار کردی . برای خودت فروختی به ما هم تحویل ندادی ! کل سورس هموار هم فروختی ؟

می خوای فیش های پرداختی رو بزارم مردم ببینن ؟

بزودی همه چی مشخص میشه .
    محکمه الهی ؟ 4 سال با وکیل با هوشت سعی کردید صورت مساله رو پاک کنید که نشد . 3000 صفحه اوراق قضایی بررسی و کار شناسی شده .

بزودی دستور قضایی برای انتشار رای می گیرم آبروی نموندتو می برم . انصافا خیلی پررویی
    ویرایش توسط kohsari : 2017-01-08 در ساعت 12:55

علایی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1964 امتیاز
    ّهر چی شما نوشتی ( روی سورس هموار ) به اسم فایل در این دامین موجود هست .
    Xpart.ir

یوزر و پسورد میدم کاربران شاپکیپر بررسی کنند .

الان سرویس جدید روی File.ir را دو نفر حدود 14 ماه کار کرده اند . هنوز هم دارن کار می کنند . قرارداد ها و حقوق های پرداخت شده موجود هست . خیلی پرو بازی در بیاری همینجا خودشون توضیح می دند .
    شما روی سورس هموار پول گرفتی کار کردی . برای خودت فروختی به ما هم تحویل ندادی ! کل سورس هموار هم فروختی ؟

می خوای فیش های پرداختی رو بزارم مردم ببینن ؟

بزودی همه چی مشخص میشه .
    محکمه الهی ؟ 4 سال با وکیل با هوشت سعی کردید صورت مساله رو پاک کنید که نشد . 3000 صفحه اوراق قضایی بررسی و کار شناسی شده .

بزودی دستور قضایی برای انتشار رای می گیرم آبروی نموندتو می برم . انصافا خیلی پررویی
    من پر رو هستم جالبه
    شما کی 10 میلیون به من پول دادی می تونی اینو ثابت کنی چرا ارقام رو درست اعلام نمی کنی
    چرا پست اولت گفتی 92 علایی file.ir را کار کرده چرا منکر دو سال کار من شدی؟ ایمیلاش موجوده ، بنده صورت مسئله رو پاک می کنم یا شما
    4 سال؟ با وکیل ، اتفاقا اشتباه من این بود که وکیل رو آخر سری گرفتم شما 92 شکایت کردی میشه 3 سال و بعدش رفتی سورس رو به اسم خودت اونم سال 94 در شورای انفورماتیک ثبت کردی (بعد از 2 سال شکایت) و این اصلا ادله محکمی نبود شما با این بنده رو محکوم کردی خودت هم می دونی
    من اینو بردم پیش بهترین حقوق دان های تهران همشون گفتند حکم اشتباهه
    متاسفانه نو بودن پرونده و بحث آی تی و آشنا نبودن ... باعث شده حکم اشتباهی داده بشه

در ضمن جواب سئوال بنده رو ندادی ، کدوم سایتا کارشناسی شده؟

امتیاز کاربری
    138 امتیاز
    هر چی دوست داری بنویس .
    هر چقدر کار کردید رو دامین بالا هست . پول گرفتی و تحویل ندادی
    پرونده را دوباره تو زندان مطالعه کن می بینی کدوم ها بررسی شدند .

برای هر کاری که انجام دادی پول گرفتی

جواب سوال شما رو تو اجرای احکام میدم .

دستور بگیرم اینجا کاملا شرح میدم

آقا عاقبت دزدی همینه

هر چی لازم بود گفتم در دادگاه رسیدگی شده . هیچ حرفی با شما ندارم
    ویرایش توسط kohsari : 2017-01-08 در ساعت 13:10

علایی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1964 امتیاز
    هر چی دوست داری بنویس .
    پرونده را دوباره تو زندان مطالعه کن می بینی کدوم ها بررسی شدند .

برای هر کاری که انجام دادی پول گرفتی

جواب سوال شما رو تو اجرای احکام میدم .

دستور بگیرم اینجا کاملا شرح میدم

آقا عاقبت دزدی همینه

هر چی لازم بود گفتم در دادگاه رسیدگی شده . هیچ حرفی با شما ندارم
    چرا از جواب دادن طفره میری
    اگر واقعا حق با شما باشه مسئولیت همشو قبول می کنم و شما را راضی می کنم
    لطفا بگو کدوم سایتا کارشناسی شده

امتیاز کاربری
    138 امتیاز
    هر چی که پلیس فتا پیدا کرده بود کارشناسی شده

می تونید از پلیس فتای استان قزوین بپرسید .

حدود 12 تا سایت فقط روی ایران سرور بود که همه رو یکجا تحویل پلیس داده بودند .

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 678910 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

1000, 724, asiashoping, file, nic, php, shop, shopkeeper, url, فقط, فنی, فایل, فارسی, فروش, فروش فایل, فروش نرم افزار, فروش اسکریپت, فروشنده, فروشندگان, فروشگاه, فروشگاه دهی, فروشگاه ساز, فساد, فشرده, فعال, قوی, قیمت, قیمت مناسب, قرعه کشی, قضاوت, لینک, لیست, لازم, ملکی, مناسب, مهم, مهر, موفق, موبایل, مکالمه, مالیات, مایکروسافت, متن, متخصص, مجموعه, مجازی, مدیریت, مدیران انجمن, مرجع, مردم, مسکن مهر, مسئولیت, مستر, مستر کارت, مشکل, مشکلات, مشاوره, مشتری, مطلب, مطمئن, مطالب, معرفی, چقدر, نمونه, نمایند, نویسی, نویسان, چوب, نرم افزار, نرم افزاری, نصب, نظر, نظرخواهی, هموار, همکاری, همکاری در فروش, همکاری در فروش فایل, های, هتل, ویندوز, وکیل, واسطه, وب فارسی, وبسرویس, کلیک, کلاه برداری, کلاهبردار, کلاهبرداری, کمک, کنید, کیبورد, کپی, کانادا, کار, کارمند, کاربری, کارت, کارشناسی, کاسبی, کتاب, کدنویسی, کسب, کسب و کار, کسب درامد, کشور, گوگل, گوشی, گیت وی, پلیس فتا, پنل, پول, پیام, پیشنهاد, پیغام, پروژه, پرداخت, پسورد, پست, پستی, پشتیبانی, پشتیبانی سایت, آقای ملکی, آی تی, آپارتمان, آسان, افتتاح, الیکان, الکترونیک, امام, انجمن, انجام, اولین, اوراق, ایمیل, اینه, اینترنتی, ایجاد, ایران, ایراد, ایرادات, اخبار, اختلاس, اخراج, ارجینال, ارسال, ارشد, اسکریپت, اسکریپت همکاری در فروش, اسکریپت همکاری در فروش فایل, است, استخدام, اطلاع رسانی, اطلاعیه, اعلام, اعتماد, اعتبار, بنگاه, بهترین, بیان, بکاپ, با موضوع, بالا, بانک, باز, بازی, بازار, بازاریابی, بدهی, بدون, برنامه, برنامه نویس, برنامه نویس نرم افزار, برنامه نویسی, برند, برای, براش, بسیار, بسته, تلگرام, تهران, تولید, تومان, تکمیل, تاپیک, تاثیر, تبلیغ, تبلیغ گوگل, تبلیغات, تبلیغاتی, تبدیل, تجارت, تجارت الکترونیک, تجربه, تحقیق, تخفیف, تست, ثبت, ثبت سفارش, جلوگیری از, جنس, جالب, جدید, جستجو, حقوق, حقوق ماهیانه, حلال, خوردن, خبر, خبری, خرید, خریدار, دهی, دیتا, دیتا سنتر, دامنه, دامین, دارم, در فروش, در آمد, در سایت, دروغ, دریافت, درامد, درج, درصدی, دزد, دزدی, دستگاه, راهنمایی, رتبه, زمین, زبان, سفارش, سفر, سلام, سوال, سورس, سيستم, سی دی, سیستم, سیستم فروشگاه دهی, سیستم همکاری, سیستم همکاری در فروش, سیستم پستی, سال, سامانه, سايت, سایت, سایت های, ساده, ساز, سازی, سرویس, سرور, سربازی, شما, شماره, شکایت, شاهکار, شاپ کیپر, شاپکیپر, شخصی, شروع, شریک, شرکت, شرکت هموار, شرکت پست, صفحه, صحبت, طلب, غیر مجاز

نمایش برچسب‌ها