نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: جنس با کیفیت قیمت مناسب برای مغازه خدمات کامپیوتری

sutche آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست

جنس با کیفیت قیمت مناسب برای مغازه خدمات کامپیوتری

سلام خدمت همه دوستان گرامی،
    من میخام یه وام بگیرم و یه مغازه خدمات کامپیوتری در استان کرمان راه بندازم و نیاز ب راهنمایی شما دوستان دارم
    دو سایت خرید عمده و کالا94 رو دیدم قیمتاشون بد نبود باز گفتم از شما دوستان ی مشاوره بگیرم
    بنظرتون اجناس مغازه مو از کی و کجا بگیرم بهتره و بصرفه و با کیفیت
    اجناسی چون:
    1- موس .کیبورد.مودم.فلش و.... از کجا بگیرم؟
    2- سی دی های بازی و نرم افزار و ویندوز و .... از کجا؟ شنیدم شیراز قیمتاش خوبه چون از بوشهر جنس .... میاره
    3- برای مشتریان لپ تاپ از کجا و کدوم نمایندگی سفارش بدم؟
    4- مانیتور و کیس اسمبل شده و دستگاه کپی 4کاره خوب واسه مغازه خودم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و تبلیغ نکنن چون دارم وام میگیرم برا شروع نباید همون اول تو قستاش بمون .

یه پیش فاکتوری (قیمت خودم دادم بهشون) از جنسا هم تهیه کردم ممنون میشم بگین ک چ چیزای دیگه ای بیارم و چ چیزایی هم نیارم و چقدر بیارم؟
    مثلا برای تعمیرات و لپ تاپ و کامپیوتر دوستان میگن سفارش بگیر و بعد بیار واسشون

فایل های پیوست شده پيش.pdf (39.3 کیلو بایت, 4 نمایش)

hosien آواتار ها
    584 بار تشکر شده در 310 پست
    برای لوازم جانبی این سایت رو چک کنید قیمتهاش نسبتا خوبه (پخش تهران)
    technosun.ir

برای نرم افزار و سی دی آهای آموزشی اگه عمده بخوای می تونید از این سایت بخرید (پخش قم )

rishter.com
    ویرایش توسط hosien : 2017-01-05 در ساعت 20:10
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس)

3. کاربر زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده است :

4 بار تشکر شده در 4 پست
    تنها پیشنهاد من اینه که به این مساله توجه کنی. بعضی کالا ارزان بودن مهم نیست بلکه مارک و گارانتی اهمیت داره و فروش شما رو تضمین میکنه ولی در بعضی موارد که مردم حساس نیستند میتونی از تولیدات های کپی با قیمت ارزان خرید کنی

5. کاربر زیر به خاطر این پست از servicebama تشکر کرده است :

hejab آواتار ها
    114 بار تشکر شده در 54 پست
    دوست عزیز اگر براتون مقدور هست به زمینه کاری موبایل ورود کنید تا فروش کامپیوتر و قطعات

sutche آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosien نمایش پست ها
    برای لوازم جانبی این سایت رو چک کنید قیمتهاش نسبتا خوبه (پخش تهران)
    technosun.ir

برای نرم افزار و سی دی آهای آموزشی اگه عمده بخوای می تونید از این سایت بخرید (پخش قم )

rishter.com
    لوازم جانبی ک سایتش بسته بود
    نرم افزاری هم ه قیمتاش خیلی بالا بود
    در تایپک عرض کردم ک قیمتاش از خرید عمده و کالا 94 کمتر باشه .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط servicebama نمایش پست ها
    تنها پیشنهاد من اینه که به این مساله توجه کنی. بعضی کالا ارزان بودن مهم نیست بلکه مارک و گارانتی اهمیت داره و فروش شما رو تضمین میکنه ولی در بعضی موارد که مردم حساس نیستند میتونی از تولیدات های کپی با قیمت ارزان خرید کنی
    من دنبال مارک اصل با قیمت پایین هستم چون 20-25 میلیون میخام جنس بگیرم و چون دارم وام میگیرم باید انتظار بازپرداخت اقساط دارم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط hejab نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر براتون مقدور هست به زمینه کاری موبایل ورود کنید تا فروش کامپیوتر و قطعات
    تو شهر کوچیک ما کمتر کسی از مارای کامپیوتری سر در میاره با اینحال ک من رشتم کامپیوتر نیست از همچراغی هام بیشتر مهارت دارم . و برای موبایل سر رشته ای از تعمیرات ندارم
    و ازش هیچی سر در نمیارم

4 بار تشکر شده در 4 پست
    مارک رو فقط گارانتی ها با مناسب ترین قیمت ارایه میدن. مثلا کالایی که تحت گارانتی سریر هست بهترین قیمت رو از خود گارانتی سریر می تونید خرید کنید. پخش ها چند درصد سود برای خودشون درنظر میگیرن.
    نرم افزار هم همینطوره . هر محصول نرم افزاری رو باید ببینید کدوم شرکت تولید میکنه مستقیم وارد مذاکره بشین. من قبلا رسانه های دیجیتال کار کردم. تولید کننده تا 50 درصد تخفیف هم میده

persian0568 آواتار ها
    60 بار تشکر شده در 28 پست
    با سلام دوست عزیز

قبل از هرچیزی که بگم.شما بهتر اگه جای می خواید خرید کنید مطمین باشید که اگه جنس خراب بود پس میگیره یا نه ؟ چند روز زمان برای تست میده؟آیا هر وقت شما جنس خرابش رو پس بردید پس میگیره یا نه ؟
    بنده خودم هم سایت دارم هم مغازه خدمات کامپیوتری به نظر من چون تازه می خواید شروع کنید و همه مبلغ وام هست چیزی که گفتم جز مهمترین موارد برای شما هست چون باید قیط وام رو هم بدید پس طوری نباشه که بعد از 1-2 ماه شما بمونید و مقدار زیادی جنس خراب که نه مشتری میبره (چون خراب)نه فروشنده پس میگیره.
    لیستی که دادید رو بنده نیگاه کردم یک سری موارد خیلی قیمتش کم بود و چون شما برای اولین با خرید میکنید هیچکس به شما همچین قیمتی رو نمیده و یک سری موارد قیمتی که شما دادید من خدمات کامپیوتری دارم به همین قیمت میفروشم پس قیمت خرید خیلی کمتر هست و با این قیمت اجازه دادید به فروشنده که راحت چند برابر قیمت فروشش به شما اون جنس رو بفروش.یک سری هم از نظر من به نسبت مدل و قیمتی که زدید دنبال جنس بدرد نخور هستید (البته عذر می خوام این رو گفتم ولی به نسبت مارک و قیمتی که داره (نه شما نوشتید)گفتم)
    پیشنهاد میکنم اصلا عجله نکنید و حتما از چندین مغازه (حتی 50 یا 100 تا فروشگاه هم باشه)سوال کنید تا قیمت بیاد دستتون و اصلا خجالتی نباشید و در اولین مغازه مخ شما رو بزنه و خرید کنید همیشه به این فکر کنید که شما دارید پول میدید و باید به همون نسبت جنس خوب دریافت کنید و شما باید قسط وام رو بدید تا اینجوری از خجالتی بودن و عجله کردن جلوگیری کنید.
    بنده خودم شیراز هستم پس اگه جنسی از شیراز می خرید حتما مواردی که گفتم رو مد نظر داشته باشید چون خیلی از فروشندگان هستند که مثل گرگ نشستن تا مشتری کم اطلاع رو ببینند و جنس بدرد نخور بندازن بهش.ولی خوب خیلی ها هم هستن از همون اول راهنمایی میکنن شما رو تا بتونید کار کنید و مشتری چندین سالشون بشید(اینده نگر هستن)

ببخشید سرتون رو درد اوردم

sutche آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط servicebama نمایش پست ها
    مارک رو فقط گارانتی ها با مناسب ترین قیمت ارایه میدن. مثلا کالایی که تحت گارانتی سریر هست بهترین قیمت رو از خود گارانتی سریر می تونید خرید کنید. پخش ها چند درصد سود برای خودشون درنظر میگیرن.
    نرم افزار هم همینطوره . هر محصول نرم افزاری رو باید ببینید کدوم شرکت تولید میکنه مستقیم وارد مذاکره بشین. من قبلا رسانه های دیجیتال کار کردم. تولید کننده تا 50 درصد تخفیف هم میده
    خب دوست عزیز شما جایی رو سراغ داری؟