صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: پیشنهاد شروع کار با سرمایه کم یا خیلی کم

hosin/m آواتار ها
    198 بار تشکر شده در 165 پست
    مرسی که نظر دادین
    لطفا بقیه عزیزان هم در این تاپیک شرکت کنند
    "Every year on your birthday, you get a chance to start new"

hosin/m آواتار ها
    198 بار تشکر شده در 165 پست
    بقیه نظری ندارن ؟

moj1rayaname آواتار ها
    3,093 بار تشکر شده در 1,278 پست
    سلام دوباره
    با همین پول متخصص بشید یعنی تشریف ببرید کلاسهای تخصصی .. مثلا طراحی apk یا php یا ..
    1 سال بعد وارد پروژه های کوچیک میشین برای خودتون تجربه و علمی دارید که روزبه روز بهش اضافه میشه و کارتون هم رونق میگیره انشالله
    خرید بک لینک
    :: تهیه بک لینک از 28 سایت که 18تای آنها اتوریتی بالای 35 دارد = بک لینک ویژه

4. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

goldenhost آواتار ها
    14 بار تشکر شده در 13 پست
    راه های زیادی هست ، باید اول ببینین که تو اینترنت میخواین فعالیت کنین یا در فضای واقعی
    با این سرمایه هم نباید توقع بالا داشته باشین و به همون نسبت درآمد خواهید داشت البته پس از یک مدت اصطلاحا خاک خوردن
    شرکت نگین آسیا (گلدن هاست)،(شماره ثبت 13425) 20% تخفیف با کد: golden20 هاست /سرور مجازی و اختصاصی/نمایندگی هاست

www.lxl.ir آواتار ها
    55 بار تشکر شده در 45 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosin/m نمایش پست ها
    مرسی که نظر دادین
    لطفا کارهایی رو که میشه کنار درس خوندن انجام داد رو هم معرفی کنید.
    سلام با سرمایه که دارید در کنار درس خودندن نمیتونید با سرمایه کار کنی چه کم چه زیاد

باید روزی 2 تا 4 ساعت در شرکتی کاری پیدا کنید نیمه وقت با بیمه و حقوق وزارت کار که با حق خوارک و منزل اینا میشه ماهی 1 تومن

در ضمن جایی باشه 5 شنبه جمعه تعطیل باشه

مزیت به درس میرسید
    پول ماهیانه نسبت به کارکرد مناسبه در زمان فعلی
    بیمه دارید
    وقت بسیاری در روز دارید برای درس خوندن و یادگیری و ایده پردازی و حتی سرمایتون بعد 1 ماه دو برابر میشه 1 تومن دارید ماه بعد 2 تومن میشه
    و مزیت های دیگر

در رکود فعلی بهترین گزینه است

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط mdark نمایش پست ها
    دوست عزیز اول از همه بهتون تبریک میگم که با توجه به داشتن سرمایه ای کم ، اما انگیزه ای خوب دارید برای پیشرفت و انشالله که در کارتون موفق باشید

پیشنهادات دوستان همه سازنده هست ، و میتونید ازشون بهره ببرید ، توجه کنید هرچقدر سرمایه شما کمتر باشه ، باید به همون میزان تلاش و سرسختی و استقامت شما توی کار و راهی که توش قرار میگیرید بیشتر باشه تا بتونید موفق باشید .

من 1 پیشنهاد دارم برای شما ، امیدوارم که کسی فکر نکنه قصد تبلیغ دارم ، چون گه گاهی راهنمایی ها باعث سوء برداشت از سمت برخی دوستان میشه ، چون هم خدا رو شکر نیازی به اینجور تبلیغات ندارم و هم فروش روزانه ما خیلی به مراتب بالاتر از مبلغی هست که شما در نظر دارید برای سرمایه گذاری

اما ، یه سری محصولات هست که ما در حال تولید اونها هستیم ، البته نمیدونم کدوم شهر هستید ، شاید تو شهر خودتون و همینطور در تهران هم در جاهای زیادی تولید و عرضه بشه ، انحصاری و خاص ما نیست ..
    این محصولات در حال حاضر دارای بازار خوبی هست . انواع شلف های پی وی سی در مدل های مختلف که هم توی اینترنت داره خیلی خیلی خوب فروش میره و هم مغازه ها استقبال زیادی ازش کردن

پیشنهاد میکنم روی این کالا ها 1 بازاریابی بکنید ، به نظرم اگه تو شهرتون قبلا کسی فعالیت جدی روش نکرده باشه ، بتونید با حجم خوبی کالاها رو بفروشید و همینطور حاشیه سود مناسبی هم براتون داره

نه اینکه از ما بخرید ، برید تحقیق کنید ، توی کارگاه هایی که توانایی تولید این کار رو دارن بگردید ، بهترین کیفیت اون رو انتخاب و خریداری کنید برای نمونه و ببرید مغازه های لوازم خانگی ، دکوری فروشی ها ، مبل و میز فروشی ها و .. بازاریابی کنید ، همچنین برای فروش اینترنتی هم میتونید تو تلگرام و .. هم فعالیت کنید و بفروشید

در مقایسه به مثلا کالاهای پلاستیکی ، لوازم آرایشی و موارد اینچنینی که میشه با 1-2 میلیون خریداری کرد ، به نظر بنده فروش بهتری داره و همینطور چون تولید داخل هست درگیر مسایلی از قبیل قاچاق بودن و غیر مجاز بودن و نداشتن مجوز و .. نمیشید .

این پیشنهاد من بود به عنوان کسی که خودم کارم رو چند سال پیش با مبلغی بسیار کمتر از مبلغ سرمایه شما شروع کردم و الان خدا روشکر تونستم تا حدودی در کارم موفق باشم .
    در مورد بازاریابی در یک محصول تایید میشه در صورت مدت دار کار کردن طولانی در یک محصول کم کم به یک بازرگان تبدیل میشید
    و یه روزی میرسه با یک سرمایه اندک سود فوق العادهی نصیبتون خواهد شد.
    بنده رو یک محصول که چند سال بود کار میکردم یا خرید 1 تومن 100 درصد سود هم کردم که 2 تومن فروختم البته این به شرایط بازار مرتبط بود جنس میخریدم کم میشد یا تو بازار نبود میفروختم و در یک نضف روز 7 میلیون از یک جنس حدود 2.5 میلیون سود کردم . همه اینا بسته به خودتون و بازار و بقیه چیز ها داره
    نکته حدود 3 سال داشتم رو این محصول کار میکردم و از فروش تعداد دستها در ماه شروع کردم که به مرور زمان وارد کنندرو پیدا کردم که واسطه ها حذف شد و سود واسطه ها به جیب خودم میرفت مشتری هم راضی بود
    ویرایش توسط www.lxl.ir : 2017-01-10 در ساعت 21:15

moozmar آواتار ها
    139 بار تشکر شده در 72 پست
    باز هم میگم تا میتونید تجربه رو بر حقوق ترجیح بدین

8. کاربر زیر به خاطر این پست از moozmar تشکر کرده است :

s8990 

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123