صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: آیا ssl میتونه برای سایت موثر باشه؟

امتیاز کاربری
    -13 امتیاز
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    ssl یک گواهینامه هاستینگه در واقع مثل همون دامنه 5 ساله خریدنه و اعتبار و اعتماد در گوگل میره بالاتر
    مقالات و اطلاعات مربوط به [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] افرا درب سلماس تولید درب ضد سرقت با بهترین سیستم حفاظتی

2. کاربر زیر به خاطر این پست از donyasan تشکر کرده است :

panel 

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    24 بار تشکر شده در 16 پست
    مشکلی پیش نمیاد مگه اینکه بخاطر داون سرور باشه یا اینکه تاریخ ویندوز درست نباشه.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

4. کاربر زیر به خاطر این پست از farhad.cg تشکر کرده است :

panel 

امتیاز کاربری
    76 امتیاز
    130 بار تشکر شده در 40 پست
    سلام
    این کار رو نکنید بزرگترین اشتباه من بود در طول این چند سالی که در اینترنت کار می کنم
    سایت من 25000 بازدید داشت من گوگل همون متن گوگل رو خوردم رفتم از بهترین شرکت گواهی خریدم و نصب کردم رو دامین همه چی رو انداختم رو https یه هو بازدیدم ریخت به 5000 بعد از 10 روز شد بازدید 200 که عوض کردم به حالت قبل بهتر شده دوباره ولی نه مثل اول روز به روز بهتر می شه
    شما این کار رو نکنید بهتره ولی باز خودتون می توانید تست کنید نتیجه رو ببنید

این هم ادرس تایپک بنده که ایجاد کرده بودم
    ویرایش توسط alireza20 : یک هفته پیش در ساعت 13:24

6. کاربر زیر به خاطر این پست از alireza20 تشکر کرده است :

panel 

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    ssl خوبه ولی چون تو ایران ما از اول سایت هارو بهینه طراحی نمیکنیم ساختار لینک هاتون مثلا برای استفاده از cloudefare به مشکل برمیخورید
    اگر تنظیم کنید فقط تو قسمت هایی که اطلاعات رد و بدل میکنید به درد میخوره که کدگزاری شده این کار رو انجام میده
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت

8. کاربر زیر به خاطر این پست از iranpardazeh تشکر کرده است :

panel 

panel آواتار ها
    امتیاز کاربری
    173 امتیاز
    117 بار تشکر شده در 68 پست
    ممنون از همه دوستانی که مشارکت کردند
    یکسری ها گفتند خوبه ، یکسری ها گفتند بده

اما اگه بده ، چرا سایت های بزرگ ، دارن از ssl استفاده می کنند ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع