صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: ایده در مورد سرمایه گذاری در بخش it با 50 تومن سرمایه

danyaltj آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست

ایده در مورد سرمایه گذاری در بخش it با 50 تومن سرمایه

سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم تا ایده ها و نظراتتون رو در مورد ثبت شرکت در زمینه آی تی ( طراحی وب و گرافیک که تخصص خودم هست ) رو بفرمایید و اینکه ایا اصلا درامدی داره یا خیر و اینکه اگر تایید میکنید برای شروع کار نیاز به چند پرسنل و چه تجهیزاتی هست و کلا باید چیکار کنم
    ممنون میشم از دوستان که تجربیاتشون رو در اختیارم قرار میدن

tashilweb آواتار ها
    66 بار تشکر شده در 43 پست
    سلام دوست عزیز
    من میتونم تا حدودی بهتون کمک کنم
    اگه خواستید پیام خصوصی بدید بیشتر صحبت کنیم

3. کاربر زیر به خاطر این پست از tashilweb تشکر کرده است :

ltiny آواتار ها
    318 بار تشکر شده در 178 پست
    درود

اگه میخوایید موفق شید در این ضمینه :

اول تخصص این کار رو کسب کنید

بعد از متخصص شدن اگه من جای شما بودم 10.000.000 رو میکردم سرمایه و هزینه کار و 40.000.000 تومان رو هزینه تبلیغات و برند سازی

Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Office phone : 071-58014185 | Telegram ID : @miladworkshop | Email : info@miladworkshop.ir

5. کاربر زیر به خاطر این پست از ltiny تشکر کرده است :

tashilweb آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ltiny نمایش پست ها
    درود

اگه میخوایید موفق شید در این ضمینه :

اول تخصص این کار رو کسب کنید

بعد از متخصص شدن اگه من جای شما بودم 10.000.000 رو میکردم سرمایه و هزینه کار و 40.000.000 تومان رو هزینه تبلیغات و برند سازی
    به نظرتون برای تبلیغ و برند سازی زیاد نیست ؟ اگه با 10 میلیون کیفیت کاری پایین باشه اون 40 میلیون هم هدر میره و برندسازی انجام نمیگیره
    پشت پرده ی همه ی برند های موفق کیفیت خوابیده نه تبلیغات هر چند که تبلیغات هم تاثیر بالایی داره ولی تبلیغات بعد از اینکه کار به جایی برسه که وقتی خودتون استفاده می کنید حال کنید و اینطوری همه باهاش حال میکنند و همین باعث میشه نیازی به تبلیغات خاصی هم نباشه و برند خود به خود ساخته بشه
    میتونید از تجربه ی شرکت های بزرگ استفاده کنید
    ویرایش توسط tashilweb : 2017-01-12 در ساعت 00:10

7. کاربران زیر به خاطر این پست از tashilweb تشکر کرده اند :

ltiny آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط tashilweb نمایش پست ها
    به نظرتون برای تبلیغ و برند سازی زیاد نیست ؟ اگه با 10 میلیون کیفیت کاری پایین باشه اون 40 میلیون هم هدر میره و برندسازی انجام نمیگیره
    پشت پرده ی همه ی برند های موفق کیفیت خوابیده نه تبلیغات هر چند که تبلیغات هم تاثیر بالایی داره ولی تبلیغات بعد از اینکه کار به جایی برسه که وقتی خودتون استفاده می کنید حال کنید و اینطوری همه باهاش حال میکنند و همین باعث میشه نیازی به تبلیغات خاصی هم نباشه و برند خود به خود ساخته بشه
    میتونید از تجربه ی شرکت های بزرگ استفاده کنید
    این مورد که بنده عرض کردم یک مثال بود و صد البته این میزان و تناسب به نوع کاری که میخوان انجام بدن داره

اگه بنده جای ایشون بودم با توجه به نوع کارم ( برنامه نویسی ) با همین تناسب جلو میرفتم, اما در خصوص هر کاری این اعداد فرق خواهد کرد

در کل اول باید دیده بشید تا بعد از اون بتونید کیفیت کاربتون رو اثبات کنید

9. کاربران زیر به خاطر این پست از ltiny تشکر کرده اند :

mediumah آواتار ها
    272 بار تشکر شده در 180 پست
    منم نظرم رو کیفیت کار هست تا هزینه تبلیغات برای نمونه شما سایت 5040 را در نظر بگیرید بدلیل نداشتن کالای با کیفیت با توجه به حجم انبوه تبلیغات بعد از مدت یکسال از صحنه خارج شد
    فروش بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل قیمت همکار

تلگرام :
    @MediuShopBot

11. کاربران زیر به خاطر این پست از mediumah تشکر کرده اند :

tashilweb آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    منم نظرم رو کیفیت کار هست تا هزینه تبلیغات برای نمونه شما سایت 5040 را در نظر بگیرید بدلیل نداشتن کالای با کیفیت با توجه به حجم انبوه تبلیغات بعد از مدت یکسال از صحنه خارج شد
    دقیقا
    اصلا تو زمینه ی کاری اینترنت کیفیت خودش یک نوع تبلیغاته الان دیگه عصر ارتباطاته همه ی انسان ها با یک شیوه ی اینترنتی و نوین با انسان های دیگه در ارتباط هستند کافیه یک مشتری از محصول راضی باشه ب دو نفر معرفیش میکنه اون دو نفر اگه هر کدوم به دو نفر معرفی کنند 7 نفر تا حالا توسط کیفیت بصورت خودکار جذب محصول شده در حالی که هیچ تبلیغی هم نبوده و همینطوری تعداد مشتری ها روز به روز زیاد میشه و یه روز میبینید اصلا نیازی به تبلیغات نیست کار همینطوریش هم موفق هست
    ولی اگه کیفیت نباشه شما میلیارد ها هم خرج کنی هر روز اصلا نامه بفرستی دم در مردم که توروخدا از سیستم من استفاده کنید در حالی که کیفیت نباشه از چی استفاده کنند ! و همینطوری سیستم به قول شما از بین میره و پول اصلی این ماجرا رو دلالهای تبلیغاتی میخورن

13. کاربر زیر به خاطر این پست از tashilweb تشکر کرده است :

mobomas آواتار ها
    520 بار تشکر شده در 225 پست
    من باشم 5 میلیون میدم برای مشاوره
    20 میلیون برای راه اندازی یک مارکت پلیس طبق جمع بندی و بزینس پلانی که در مرحله قبل گرفتم
    و ماهی 3 میلیون برای تبلیغات به مدت 3 ماه مداوم (فاز نخست تبلیغات)
    15 میلیون نیز رو به عنوان پشتوانه کار نگه میدارم

اما قبل از همه سعی میکنم از شتابدهنده ها استفاده کنم تا هزینه کمتری بپردازم و پشتوانه قویتری داشته باشم
    معنای زندگی برای من دو چیز است . آزادی و بانویی که دوستش دارم

15. کاربر زیر به خاطر این پست از mobomas تشکر کرده است :

سـعید آواتار ها
    1,435 بار تشکر شده در 591 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط danyaltj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم تا ایده ها و نظراتتون رو در مورد ثبت شرکت در زمینه آی تی ( طراحی وب و گرافیک که تخصص خودم هست ) رو بفرمایید و اینکه ایا اصلا درامدی داره یا خیر و اینکه اگر تایید میکنید برای شروع کار نیاز به چند پرسنل و چه تجهیزاتی هست و کلا باید چیکار کنم
    ممنون میشم از دوستان که تجربیاتشون رو در اختیارم قرار میدن
    یکی از اقداماتی که میتونید انجام بدین اینه که با 50 تومن یک واحد تجاری یا یک سوییت یا دفتر کار بخرید . مثلا در اطراف بازار بزرگ یا ظهیر اسلام .. اگر تهران هستید در اگر شهر دیگری هم هستید موقعیت ها رو خودتون بهتر میدونید .. سپس وقتی جای کار مناسب داشته باشید و اونجا مستقر باشید مطمئن باشید با ارامش بیشتری کارتون رو انجام میدین و میتونید پس از چند سال اسمی در کنید و کار رو گسترش بدین . این روز ها با تبلیغات در اینستا و تلگرام نیاز به تبلیغات گرون قیمت میدانی بسیار کم شده .

بررسی روی این موضوع رو هم مد نظر قرار بدین . اینجوری امکان استفاده از افزایش ارزش ملک و از همه مهمتر حفظ سرمایه اولیه هم میسر است .
    توجه داشته باشید می شود با 50 تومن یک غرفه کوچک در مجتمع های تجاری خرید حتی شش متر هم کفایت می کنه .

17. کاربران زیر به خاطر این پست از سـعید تشکر کرده اند :

ltiny آواتار ها
    در خصوص پاسخ به استارتر فکر میکنم بهتر باشه در قدم اول مشخص کنند قصد ورود به چه فعالیتی رو دارند
    ویرایش توسط ltiny : 2017-01-12 در ساعت 13:47

19. کاربر زیر به خاطر این پست از ltiny تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین